תנאים והסכמות

מדיניות האתר

מדיניות "M-JUDAICA" בכל הנוגע להחזרת מוצרים, החלפה וזיכויים:

  • אנו מקבלים החזרות בצירוף קבלה בלבד, בתוך 40 יום מתאריך ביצוע הקניה. תמורת ההחזרה ניתן לקבל זיכוי לקניה באתר או החלפה. יתקבלו מוצרים רק במצב חדש ובאריזתם המקורית. בנוגע לכל החזרת מוצר יש ליצור איתנו קשר מראש לצורך אימות זכאות ואופן משלוח חזרה.

במידה והמוצר עצמו נשלח כשהוא פגום, נא צור איתנו קשר לשם החלפה. באם המוצר אזל מהמלאי, נזכה אותך על מלוא הסכום.

אם ההזמנה עדיין לא טופלה במערכת, אנא פנה אלינו בהקדם האפשרי לצורך ביטול או עדכון ההזמנה. ברגע שההזמנה נכנסה לייצור או נארזה ונשלחה, לא ניתן לבטלה.

למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו למנוע היווצרות מצב כזה, במידה וזיהית מוצר שלא הזמנת, אנא צור איתנו קשר ונשמח לתקן את הטעות.

  • ייתכנו שינויים קלים בין התמונה למוצר בפועל.
מדיניות משלוחים

אופן המשלוח יבוצע לפי בחירת הלקוח בזמן ביצוע העסקה.

בחלק מהמוצרים שלנו אנו מציעים כחלק מהשירות משלוח חינם (עד הבית או עד לנקודת איסוף מרכזית הקרובה לכתובת שלכם – בהתאם למדיניות באזורכם). זמן משוער למשלוח זה הינו עד 21 יום.

למעוניינים בשילוח מהיר יותר, ניתנת האפשרות בעת ביצוע ההזמנה לשלם ולהזמין משלוח מהיר. מחירי משלוח מהיר מעודכנים אוטומטית בדף ביצוע ההזמנה לפי סוג המשלוח, יעד המשלוח ומשקל כולל של ההזמנה.

לשאלות נוספות בנושא שילוחים ניתן לפנות אלינו לאימייל או לוואצאפ.

  • אין אחריות על עיכובי מכס ותשלומים נוספים מצד המכס המקומי.
אבטחת האתר

תהליך הרכישה באתר שלנו מתנהל באבטחה מלאה לכל אורך הדרך תוך שמירה על פרטיות הגולשים שלנו וכמובן על פרטי התשלום.

קניה בטוחה

השרתים שלנו מוגנים באמצעות תוכנה מיוחדת המבטיחה זרימת מידע מבוקרת, ומונעת חדירות לתוכה. יתרה מזאת, נתוני כרטיסי האשראי שהזנתם במהלך הקניה נמחקים לחלוטין מייד לאחר ביצוע החיוב.

SSL

אנו משתמשים בפרוטוקול הסטנדרטי של המסחר האלקטרוני (SSL) פרוטוקול זה מבלגן את כל המידע שמועבר במערכת, ובכך הופך אותו לצופן שרק גורמים מורשים יכולים לפענח. הצפנה זו מתרחשת מרגע הכנסת המידע למערכת ועד יצירת הקשר עם הגורמים המאשרים את העסקה.

כמו כן כמובן שאנו מתחייבים שלא לגלות ולא להעביר שום מידע הקיים אצלנו לאחר, למעט מידע הנדרש לצורך ביצוע ההזמנות באתר.

preloader